Alumínium keretes szúnyogháló ajtó, 22×44 mm-es sötétbarna kerettel

10 900 Ft / m²

Egyedi méretre gyártva. 1m² alatt az ár nem csökken!

Leírás

Az ár az ÁFA-t tartalmazza.

Alap esetben szettként szállítjuk, tehát összeszerelést igényel, de összeszerelt kerettel is házhoz tudjuk vinni az alábbiak szerint:

  • A pénztárnál szállítási opcióként választhatja, hogy cégünk autójával késztermékként, összeállított kerettel kapja meg a terméket.  Felszerelést az ár ebben az esetben sem tartalmaz.
  • Futárszolgálattal történő szállítás esetén pontos méretre gyártjuk, de szettként szállítjuk, tehát összeszerelést igényel.

Az ár tartalmaz 2 db műanyag zsanért, 1 db csappantyút és a fogantyúkat.

Bejárati ajtónál legtöbbször szükség lehet kiemelő keretre a kilincs miatt, ezt az ár nem tartalmazza, de termékeink között megtalálhatóak az erre a célra  megfelelő műanyag profilok.

Gyártási és szállítási határidő szezontól függően 2-4 hét.

22×45 mm-es, masszív, tartós alumínium profilból készül, szürke árnyalatú üvegszálas szúnyoghálóval. Egy db 2×40 mm-es keresztosztóval gyártjuk.

A háló üvegszálas, szürke árnyalatú.

Pontos méretre gyártjuk, Önnek a keret külső méretét kell megadnia.

Az egyedi méretre gyártott termékeknél a megrendelés végösszegének 30 %-a előlegként fizetendő.

Az egyedi méretre gyártott termékekre nem vonatkozik a 14 napos elállási jog, tehát ezt a terméket nem tudjuk visszavenni, sem kicserélni.

Érdekelhetnek még…